І Міжнародна Виставка ліфтового обладнання «EXPOLIFT-UKRAINE 2014»

10-12 вересня 2014р. відбулась Перша Міжнародна Виставка ліфтового обладнання «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» в м. Львів. Це І Виставка ліфтового обладнання в Україні.

Виставка «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» відбулась завдяки  ініціативі і організатору виставки ПП «Західна Ліфтова Компанія». Завдяки зусиллям ПП «Західна Ліфтова Компанія» було створено всі умови для успішної роботи «EXPOLIFT-UKRAINE 2014». Заплановано проводити 1 раз в 2 роки роботу виставки, яка буде розміщена на виставкових площах м. Львова. Такі виставки на протязі декількох десятиліть проходять в Європі та Азії – Аугсбург (Німеччина), Мілан (Італія), Стамбул (Туреччина), Шанхай (Китай), Москва (Росія).

Це виставки, які представляють останні досягнення в ліфтовій галузі як по поставці і обслуговуванні ліфтів, так і по поставці різноманітних підйомників, ескалаторів та траволаторів, весь спектр запчастин ліфтового обладнання та всі «ноу-хау» ліфтової галузі. Аналогу таких виставок в Україні ще не було. Але, завдяки наполегливості ПП «Західна Ліфтова Компанія» в Україні було організована та відбулась Перша Міжнародна Виставка «EXPOLIFT-UKRAINE 2014».

Робота виставки була запланована на три дні з 10 по 12 вересня 2014р. в спортивно-виставковому комплексі «Україна» по вул. Мельника, 18 в м. Львові. В роботі «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» прийняли участь провідні ліфтові компанії України, а також іноземні компанії – KLEEMANN (Греція),  IZAMET (Болгарія).

Виставка «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» є міжнародною і для участі в роботі виставки було запрошено понад 60 іноземних ліфтових компаній – виробників ліфтового обладнання з Європи,Туреччини та Ізраїлю. Але, вважаючи на нестабільність ситуації в Україні, через агресію Росії проти України, більшість іноземних компаній відмовилась прийняти участь у «EXPOLIFT-UKRAINE 2014».

Проте, Виставка «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» відбулась. Понад 18 учасників прийняли участь у роботі виставки. Це виробники ліфтового обладнання, монтажні та експлуатаційні організації і підприємства, які «дотичні» до роботи ліфтової галузі. Заслуговують уваги виставкові стенди компанії - KLEEMANN (Греція), ПП «Західна Ліфтова Компанія», НВФ «Промінь», ТОВ «Карат-Ліфткомплект», ДП «Рівненський Експертно-технічний центр», IZAMET (Болгарія), стенд редакції всеукраїнського рекламно-інформаційного журналу «Ліфтова Індустрія» та інших учасників «EXPOLIFT-UKRAINE 2014».

Загалом можна впевнено сказати, що виставка пройшла успішно. «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» відвідало понад 2500 відвідувачів. В основному це працівники ліфтової галузі України, замовники ліфтового обладнання, працівники проектних та будівельних компаній, працівники ЖКГ та експлуатуючі організації. Про хід роботи «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» було зроблено телерепортаж, який транслювали по «5» національному телеканалу у період з 7 по 16 вересня 2014р.

Організатор ПП «Західна Ліфтова Компанія» запланував проведення наступної виставки «EXPOLIFT-UKRAINE 2014» в 2016 році. Є сподівання на стабільність політичної та економічної ситуації в Україні, що сприяє бажанню і можливості прийняти участь набагато більшій кількості учасників виставки.

Організатор    ПП «Західна Ліфтова Компанія»