XVІІ-а Всеукраїнська Конференція працівників ліфтової галузі України

Запрошуємо Вас прийняти участь в XVІІ-ій Всеукраїнській Конференції працівників ліфтової галузі України! Згідно заповнених опитувальних анкет  75 % учасників вибрали дату проведення 17 Конференції –               6-7 вересня 2016 року. Сподіваємось на стабільність і покращення ситуації на Сході України. Тому, будемо продовжувати наші традиції і  плануємо провести осінню Конференцію на березі Азовського моря.

Конференція буде проходити 6-7 вересня 2016р. в Кирилівка (База відпочинку «Приморська Галатея»). Для проведення конференції надано Актовий зал (розраховано до 150 людей), який оснащений сучасною мультимедійною технікою. Це дає  можливість кожному з учасників конференції як найкраще подати свою інформацію і зробити презентацію своїх брендів та послуг, а також організація «бліц-виставок».

Запрошуються працівники ліфтової галузі України, працівники ЖКГ України та обласних адміністрації, працівники державних структур, які дотичні до ліфтової галузі,  працівників ЕТЦ, проектні організації та комерційні організації пов’язані з поставкою, монтажем і експлуатацією ліфтів, траволаторів та ескалаторів. Очікується участь в роботі Конференції іноземних партнерів по поставці ліфтового обладнання.

 

Основні теми та питання ХVІІ  Конференції:

  1. Стан та умови роботи ліфтової галузі України в 2016 році і перспективи подальшого розвитку.
  2. Фінансування галузі та реалії розвитку згідно Державного бюджету на 2016р.
  3. Зміни законодавчих документів, які регулюють роботу ліфтової галузі України.
  4. Розгляд нового проекту правил ПББЕЛ та подання Проекту по змінам і корегуванням.
  5. Пропозиції-презентації від постачальників ліфтової продукції вітчизняних та зарубіжних постачальників.
  6. Презентація останніх розробок по диспетчеризації ліфтів.
  7. Пропозиції по удосконаленню системи обслуговування ліфтів та оптимізації накладних витрат.

 

 

Програма проведення Конференції:

5 вересня 2016 р.  – заїзд учасників.

 

На 6 вересня 2016р.:

- 900 – 1000 – реєстрація учасників (актовий зал).

- 1000 -  виступи і обговорення основних тем Конференції.

- 1115 – 1130 – кава-брейк.

- 1130 - продовження виступів та презентація фірм.

- 1300 – 1400 – обід.

- 1400  – продовження виступів та дискусій.

 

- 1900  - святковий бенкет.

На 7 вересня 2016р.:

- 800  - 900-  підведення підсумків роботи ХVІІ-ї Конференції працівників ліфтової галузі України та оформлення Протоколу роботи.

- 1100 – організований виїзд на екскурсію (вільний час для спілкування).  Після чого всі учасники мають вільний час для спілкування.

 

Чекаємо Вас у Кирилівці!

             Вартість проживання в БВ «Приморська Галатея» вказана в Реєстраційній формі і не входить у вартість за участь в Конференції.

            ШАНОВНІ УЧАСНИКИ! Прохання заздалегідь бронювати номера в «Приморська Галатея» за тел.: 067 611 65 50 - п. Наталя. Дякую!

 

Для участі в Конференції необхідно:

  1. Прислати заповнену Реєстраційну форму на участь в конференції по факсу (032) 295-38-52 чи по електронній пошті lift_industry@mail.ru. Реєстраційні форми приймаються до 31 серпня 2016 р.
  2. Оплатити рахунок за участь в Конференції (вартість нараховується в залежності від кількості учасників згідно рахунку). Оплата приймається до 31 серпня 2016р.

З повагою, головний редактор                                                             Пилипів М.Д.