Про нас

Всеукраїнський журнал «Ліфтова Індустрія» був створений на початку 2008р. Перший номер журналу вийшов з друку у лютому 2008 році тиражем 3000 екземплярів.

Це єдиний спеціалізований журнал, який повністю висвічує всі проблеми ліфтової галузі України. Журнал призначений та адресований в першу чергу для працівників ліфтової галузі, а також для всіх читачів, яких цікавлять проблеми, історія та майбутнє ліфтів, ескалаторів та траволатоів.

Журнал «Ліфтова Індустрія» розповсюджується по всій території України, а також Болгарії, Чехії, Угорщині, Греції, Молдові, Білорусії, Ізраїлі, Росії та інших країнах. На базі журналу проводяться (2 рази на рік) Всеукраїнські Конференції працівників ліфтової галузі та спеціалізовані семінари.

Журнал має свої традиційні рубрики:

  1. Найсвіжіша технічна інформація про ліфти і ескалатори від європейських та світових фірм;
  2. Інформація про основних постачальників ліфтового обладнання та ескалаторів в Україну;
  3. Основні новини від Держгірпромнагляду, Експертно-технічних центрів, Науково-дослідних Інститутів. Зміни та доповнення до існуючих норм та правил (ПББЕЛ, ДСТУ, ДБН);
  4. Основні питання та відповіді по модернізації і заміні ліфтів;
  5. Обслуговування ліфтів. Проблеми при експлуатації ліфтів;
  6. Диспетчеризація ліфтового обладнання;
  7. Оголошення по продажу та купівлі ліфтового обладнання та ескалаторів;
  8. Ліфтові фірми України. Візитна картка;
  9. Гороскоп, анекдоти.

Редакція журналу запрошує до співпраці підприємства та організації, які мають безпосереднє відношення до ліфтової галузі, а також всіх кому близька тематика нашої галузі. Ми уважно будемо розглядати всі ваші пропозиції, ваші побажання, публікації та рекламну інформацію. Адже є про що поговорити, є над чим замислитись та передбачувати чи планувати майбутнє нашої галузі.