Ліфтова індустрія № 20, 2012-2013. Новорічний випуск

З Новим 2013 Роком наші друзі, колеги, читачі!

Ось і настає новий рік 2013. За китайським календарем це рік Змії. Усім відома

приказка – «Як зустрінеш новий рік, так його і проживеш». Цей рік є багатообіцяючим,

оскільки про нього дуже багато наговорили в 2012. Який він буде, цей 2013 рік,

побачимо. Але достеменно відомо, що він як і кожний новий принесе нам нові

враження, зміни. Привітання з Новим роком є його початком. Привітання з Новим роком як проголошення початку чогось нового, свіжого та бажаного.

Редакція журналу «Ліфтова Індустрія» щиро вітає всіх Вас з Новим 2013 Роком та Різдвом Христовим! Ліфтова галузь України потребує змін, потребує покращення умов для розвитку. Тому бажаємо всім Вам, працівникам ліфтової галузі України в 2013 році відчути ці покращення у ваших сім'ях. Здоров'я і щастя у кожну родину, прибутків та здійснення задумів кожного з Вас.

Є сподівання на більш пильну увагу Держави на потреби нашої галузі. Тоді повинно збільшитись фінансування спрямоване на покращення стану нашої галузі. Та зрештою покращення нашого оптимістичного настрою та добробуту. Сподіваємось і віримо у мудрість Змії, яка буде нас супроводжувати всі 365 днів року. Бо Змія може додати мудрість для розумних, або … покусати тих, хто не дає нам жити, хто створює хаос в нашій роботі і житті та постійно своїми обіцянками обдурює нас. Але ми всі хочемо кращого, хочемо достойного та забезпеченого життя.

Тому в Новорічну Ніч не скупіться на теплі слова, на гарні та щирі привітання. Бажайте від душі, від серця. Лише так можкуть здійснитися всі мрії та задуми.

Бажаємо всім лііфтовим організаціям України в Новому 2013 році злагоди, здобутків та відчутних прибутків у ваших гаманцях.

З Новим Роком!

З Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями, редакція журналу «Ліфтова Індустрія»

 

У Новорічну Ніч казкову
Хотіла б побажати вам,
Щоб новий рік приніс 
Всім щастя. 
Щоб доля посміхнулась нам.
Бажаю злагоди і миру, 
Бажаю дружби і тепла.
І щоб достаток та надію
В дім кожен доля принесла!