ІІ Міжнародна виставка ліфтового обладнання EXPOLIFT-UKRAINE-2016

18-20 квітня 2016р. у м. Львові відбулась ІІ-га Міжнародна виставка EXPOLIFT-UKRAINE-2016. Так, це запланована виставка, яка проводиться один раз на два роки (по парним числам років). І відповідно наступна виставка EXPOLIFT-UKRAINE відбудеться весною 2018 року.

Це спеціалізована виставка ліфтового обладнання. Аналогів такої спеціалізованої виставки ліфтового обладнання в Україні не було. Тому, після проведення І Міжнародної виставки EXPOLIFT-UKRAINE (вересень 2014р.), яка пройшла успішно, організатори виставки EXPOLIFT-UKRAINE-2016 були впевнені у продовженні запланованої виставки в Україні і у її необхідності та розширенні масштабів EXPOLIFT-UKRAINE в майбутніх виставках.

Така спеціалізована виставка життєво необхідна для роботи і подальшого розвитку ліфтової галузі України.

Саме такого результату, такого висновку очікували від відвідувачів та учасників виставки організатори EXPOLIFT-UKRAINE.

На EXPOLIFT-UKRAINE були запрошені провідні виробники ліфтового обладнання з Європи, Туреччини, Білорусі та виробники ліфтового обладнання України. Організаторами виставки було проведено широку рекламно-інформаційну роботу по ознайомленню як з роботою виставки так і з умовами участі у виставці EXPOLIFT-UKRAINE-2016. Практично всі ліфтові організації України, відділи ЖКГ обласних центрів,проектно-будівельні організації більшості обласних центрів України були проінформовані про EXPOLIFT-UKRAINE-2016.

Для висвітлення роботи EXPOLIFT-UKRAINE було запрошено телевізійну групу (5 канал). На основі зйомок про роботу EXPOLIFT-UKRAINE транслювався ролик 18, 19, 20 квітня (12 разів).

Завдяки такій проведеній роботі організатори виставки (ПП «Західна ліфтова Компанія «ГРУП»)  EXPOLIFT-UKRAINE-2016 відбулась.

 

У роботі виставки прийняли участь закордонні виробники ліфтового обладнання:

Компанія KLEEMANN (Греція)

Компанія DOPPLER (Греція)

Компанія SANEL (Туреччина)

Компанія Могильовліфтмаш (Білорусь)

Компанія ORONA (Іспанія)

Компанія AH MET (Туреччина)

Українські ліфтові організації та виробники:

 ПП «Західна Ліфтова Компанія «ГРУП» (Львів)

ВКФ «ПРОМІНЬ» (Київ)

ТзОВ «ТЕХНОІМПЕКС» (Черкаси)

Інститут Проблем Надійності Машин і Споруд (Львів);

Архітектурно-проект "ВВ-БУД" (Львів)

Національний Університету «Львівська Політехніка» (Львів);

Журнал "Ліфтова Індустрія" (Львів)

Журнал  ELEVATOR  WORLD  TURKEY (Туреччина)

Журнал "Дім Ідей" (Львів)

Журнал "Аспекти будівництва" (Львів)

Студія «АРТ-ВЕБ»

Було анансовано про участь в роботі: ТОВ «Карат-Ліфткомплект» (Київ) та компанію «IZAMET» (Болгарія). Але, компанії по певних причинах не змогли прийняти участь у роботі EXPOLIFT-UKRAINE-2016.

Загальне враження про роботу чергової ІІ Міжнародної виставки EXPOLIFT-UKRAINE-2016 є позитивне.

Виставка пройшла на належному рівні. Численні відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись із сучасною продукцією ліфтового обладнання і безпосередньо поспілкуватись з виробниками.

Окремо хочеться відзначити зацікавленість іноземних колег, які прибули як відвідувачі  на виставку EXPOLIFT-UKRAINE-2016. Це компанії-виробники AKIS ASANSOR (Туреччина), Elit Elektronik ve Asans?r San. Tic. Ltd. ?ti (Туреччина),  Kaya Asans?r Elektronik (Туреччина) та «IZAMET» (Болгарія).

Це приємно відзначити. Крім цього, необхідно відзначити, що про роботу виставки EXPOLIFT-UKRAINE-2016буде надано інформацію в турецькому журналі ELEVATOR  WORLD  TURKEY (Туреччина). Саме так, завдяки участі в роботі виставки та домовленості головного редактора журналу «Ліфтова Індустрія» Пилипів Марії Дмитрівни.

Слід відмітити, що вже розпочата співпраця між журналом «Ліфтова Індустрія» та турецьким журналом ELEVATOR  WORLD  TURKEY. Вже є спільні напрацювання та обмін інформацією на сторінках журналів. Така співпраця сприяє співпраці між виробниками ліфтового обладнання Туреччини та ліфтових організацій України.

В завершення нашого репортажу – огляду про роботу EXPOLIFT-UKRAINE-2016 хочеться особливо виразити подяку організатору ІІ Міжнародної виставки EXPOLIFT-UKRAINE-2016 - ПП «Західна Ліфтова Компанія «ГРУП».

Так, завдяки проведеній роботі та організації , рекламним та організаційним роботам по залученню учасників та відвідувачів виставки відбулась ІІ-га Міжнародна виставка EXPOLIFT-UKRAINE-2016.

І ми впевнені в тому, що наступна ІІІ Міжнародна виставка EXPOLIFT-UKRAINE-2018 відбудеться в більших масштабах. Бо це потрібно для розвитку ліфтової галузі України.

Слава Україні!

Організатор EXPOLIFT-UKRAINE.

Редакція журналу «Ліфтова Індустрія».